środa, 20 lipca 2016

Blogosfera - Canpol "Owieczka"

Postanowiłam poraz kolejny spróbować i zgłosić się do Testów z CANPOL :)

Firma Canpol jest znana na Naszym rynku. Ma wspaniałe produkty i duży a raczej mega duży wybór różności i wspaniałych rzeczy. Ty razem do testowania pojawiły się super nowości "Owieczka". Zestaw wpadł mi w oko i postanowiłam spróbować sił i zgłosić się do testowania, w końcu moje maluchy uwielbiają nowości w domu. 


Zapraszam więc was wszystkich serdecznie na http://canpolbabies.com/pl/blogosfera
Naprawdę polecam bo warto.


W edycji lipcowej super Zestaw "Owieczka"
Zasady udziału w Blogosferze Canpol babies
Masz ochotę przetestować nasze produkty i napisać o nich recenzję na swoim blogu? A może chciałabyś zorganizować konkurs na swoim blogu z naszymi produktami?
Sprawdź krok po kroku jak zgłosić swoją kandydaturę.
1. rejestrujesz się lub logujesz w naszym serwisie
Rejestracja trwa zaledwie kilka chwil, a dzięki niej będziesz mogła otrzymać nasze produkty. Zarejestruj się Jeśli posiadasz już konto w serwisie, zaloguj się.
2. dodajesz wpis o Blogosferze Canpol babies na swoim blogu
Na swoim blogu napisz o chęci uczestnictwa w testach produktów w Blogosferze Canpol babies i zachęć innych do udziału podając link do Blogosfery (http://canpolbabies.com/pl/blogosfera).
3. wypełniasz formularz zgłoszeniowy w Blogosferze
Przejdź do formularza, wypełnij wszystkie aktywne pola i wyślij zgłoszenie. Twoje zgłoszenie pojawi się na stronie głównej Blogosfery i w zakładce Twoje zgłoszenia.
4. testujesz produkty lub organizujesz konkurs
Spośród wszystkich zgłoszeń w danym miesiącu wybieramy grupę blogerek, które otrzymują produkty to testów lub do przeprowadzenia konkursu. Jeśli zostaniesz wybrana, masz 30 dni na napisanie recenzji o produkcie od momentu otrzymania przesyłki (testerki) lub na organizację konkursu od dnia otrzymania informacji o wytypowaniu do przeprowadzenia konkursu (organizatorki konkursu). Pamiętaj, żeby nie usuwać wpisu o Blogosferze oraz opinii o testowanym produkcie / wpisu konkursowego przez okres 12 miesięcy.
5. informujesz o konkursie w Blogosferze (dla organizatorek konkursów)
Zamieszczasz link do przeprowadzanego przez siebie konkursu z produktami Canpol babies.
Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu.
Dzięki temu inne mamy dowiedzą się o Twoim konkursie. Po wytypowaniu laureatek swojego konkursu wysyłasz nam ich dane teleadresowe, a my wysyłamy do nich nagrody.
6. informujesz o recenzji w Blogosferze (dla testerek)
Zamieszczasz link do swojej recenzji w Blogosferze. Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu. (http://canpolbabies.com/pl/blogosfera/zasady)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz