sobota, 23 lipca 2016

WADER WIADERKO ZESTAW PIASKOWY


Przy koncówce maja napotkałam w Biedronce świetne zestawy Wader. Cena wtedy wynosiła około 19,99 zł a zestawy były bardzo ciekawe i kolorowe więc postanowiłam kupić moim maluchom do piasku i na wakacje. Zabraliśmy je ze sobą do Chorwacji, gdzie świetnie się nimi bawili. W domu mamy sporo zabawek tej firmy, dlatego wiem, że są godne polecenia. 

Zestaw dla synka zawierał 7 elementów i wyglądał następująco :


  • wiaderko
  • sitko
  • łopatka
  • grabki
  • konewka
  • 2 foremki 

W czasie zabawy dziecko rozwija swoją kreatywność, gdyż myśli w jaki sposób może wykorzystać daną zabawkę, np foremki nie tylko do robienia babeczek, ale jako pojemnik na muszelki czy kamyczki. Dzięki tym zestawą może również poznawać kolory , gdyż zabawki są tak kolorowe , mają urozmaicone kolory i wzory, że dziecko jest nimi zainteresowane. 

Konewka jest też świetną zabawką do nauki podlewania roślin, synek w domu pomaga mi podlewać kwiatuszki, bardzo to lubi i uczy się dzięki temu dbać o rośliny domowe, ale i również o całą przyrode na wsi, gdyż podlewa z babcią warzywka , krzaczki owocowe i nie tylko. 

Dzięki tym zestawą dziecko uczy się również obcować w grupie z innymi dziećmi, tym bardziej na plaży, gdzie nie każde dziecko miało zabawki i często przyłączały sie do Nas inne maluchy, które bawiły się z moimi dziecmi. Dzięki temu uczą się obcowania z innymi dziecmi jak i dzielenia się zabawkami. 

Wiaderko - zestaw do piaskownicy to zestaw solidnie wykonany, wytrzymały oraz atrakcyjny wizualnie, co jest ważnym aspektem szczególnie dla dziecka. Dodatkową zaletą jest również jego cena - wydajemy rozsądną kwotę na świetny produkt od polskiego producenta, który jest uniwersalny, spodoba się maluchom i wspomoże ich rozwój. Produkt spełnia normy Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko.

Podsumowując, dzieci z pewnością polubią swój zestaw do piaskownicy od Wadera, ponieważ zestaw jest ładny, kolorowy i zainteresuje małego fana. Szczerze polecam zestaw każdemu dziecku. Taka zabawka to także idealny prezent !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz